Wiadomość wydrukowana ze stron: www.handball.pl

Zdjęcie tygodnia (12): zmiana trenera kadry Polski przed MŚ?!


2013-11-19 10:08:10 inf. własna

Zmiana na stanowisku trenera reprezentacji Polski piłkarek ręcznych dwa tygodnie przed MŚ?! Takie wnioski można wysnuć, odwiedzając oficjalną stronę turnieju w Serbii. Zdaniem organizatorów selekcjonerem naszych szczypiornistek jest... Jorge Duenas.

 

Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - już teraz!

 

Ta śmieszna wpadka organizatorów MŚ 2013 powinna podziałać na naszego szkoleniowca jak płachta na byka.

 

Powinien udowodnić swoją fachowość Serbom i "zapracować" na swoje nazwisko w świecie podczas zbliżającego się turnieju. Okazją do tego będzie z pewnością pierwszych pięć meczów w fazie grupowej.

 

A gwoli ścisłości Jorge Duenas jest trenerem naszych hiszpańskich rywalek. Razem z drużyną wywalczył srebrny medal ME 2008, przegrywając dopiero w finale z Norweżkami.

 

Hiszpańska Królewska Federacja Piłki Ręcznej raczej takiego fachowca prędko się nie pozbędzie ;)). Co ciekawe zarówno Hiszpania jak i Norwegia, to nasi przeciwnicy w fazie grupowej...

 

Co więcej jako pierwszy na kuriozalną pomyłkę organizatorów MŚ zareagował Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

 

- Jeszcze pod koniec zeszłego tygodnia interweniowałem w biurze prasowym IHF z prośbą o poprawienie mylnej informacji. Administrator strony niemal od razu poprawił dwa inne błędy wychwycone przez pracowników ZPRP w tekście o polskiej drużynie, ale niestety nie poprawił wspomnianego przez Handball.pl podpisu pod zdjęciem Kima Rasmussena. Oczywiście dopóki to nie nastąpi, Związek będzie dalej interweniował w tej sprawie - powiedział nam rzecznik ZPRP Jan Korczak-Mleczko.  

Zdaniem organiztorów MŚ Serbia 2013 trenerem Polski jest Hiszpan Jorge Duenas (Fot. serbia2013.com)

 

Macie ciekawe zdjęcia lub video dotyczące piłki ręcznej? Podzielcie się nimi przez specjalny formularz na Handball.pl!Copyright © 2010 Handball.pl - All rights reserved.