Twórz z nami Handball.pl!
Kochasz piłkę ręczną? Potrafisz w ciekawy sposób pisać o szczypiorniaku? Masz kontakty w swoim mieście z zawodnikami, trenerami i działaczami klubów piłki ręcznej? Potrafisz robić zdjęcia z meczów? Umiesz nagrywać wywiady radiowe lub relacje wideo? Dołącz do redakcji Handball.pl!
 
Kogo szukamy?
 
Korespondent - zapraszamy do współpracy osoby, które będą pisać o polskich klubach piłki ręcznej. Tych z PGNiG Superligi, 1. ligi oraz 2. ligi czy zespołów młodzieżowych. Chcemy, byście relacjonowali na żywo (live-text), pisali z nami o każdym zespole, niezależnie od klasy rozgrywkowej.
 
Fotoreporter - zapraszamy do współpracy osoby, które robią dobre zdjęcia z meczów piłki ręcznej i chciałyby się nimi podzielić z użytkownikami Handball.pl
 
Operator kamery - szukamy ludzi, którzy mogą dla nas nagrywac i obrabiać pliki video związane z wydarzeniami związanymi z polską piłką ręczną.
 
Dziennikarz radiowy - radio o piłce ręcznej? To jest możliwe....
 
Co oferujemy?
 
  • zdobycie dziennikarskiej doświadczenia dla początkujących dziennikarzy
  • możliwość pracy dziennikarskiej w środowisku polskiej i zagranicznej piłki ręcznej
  • dla stałych najlepszych współpracowników wynagrodzenie i wyjazdy na zagraniczne imprezy rangi mistrzowskiej.
 
Wyslij do nas LM, CV i próbkę swojej twórczości. Jeśli nie masz doświadczenia, to powiedz wprost. Nie ściemniaj! Zobaczymy czy się nadajesz!
 
Zespół Handball.pl
 
skype: handball.pl

 

handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens