Lajkonik Cup 2018
Europuchary

17.02.2018 19:06 Źródło: inf. własna/EHF/Orlen Wisła Płock
Wielkich emocji dostarczył wyjazdowy mecz 12. kolejki EHF Ligi Mistrzów ORLEN Wisły Płock z FC Barceloną Lassa. "Nafciarze" prowadzili przez większość spotkania, ale w samej końcówce więcej zimnej krwi zachowała Duma Katalonii, która wygrała 28:27.    (...)
09.02.2018 18:35 Źródło: inf. własna
W ostatnim spotkaniu w europejskich pucharach GTPR podejmował Turecki Kastamonu. Rywalizacja dotychczas najlepszej z najsłabszą drużyną grupy C zakończyła się zgodnie z przewidywaniami - jednobramkowym zwycięstwem drużyny z Turcji. Niespodzianką była dobra gra mistrza Polski, który niemal (...)
28.01.2018 20:52 Źródło: inf. własna/EHF
GTPR Gdynia przegrał z Viborgiem 21:32 w Pucharze EHF. O sukcesie Dunek zadecydowała fatalna druga połowa w wykonaniu mistrza Polski. Podopieczne Gienadija Kamielina w drugich trzydziestu minutach rzuciły 6, a rywalki 17 bramek.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   (...)
24.01.2018 09:39 Źródło: inf. własna
Do końca stycznia można głosować na książkę Grzegorza Tkaczyka „Niedokończona gra” w plebiscycie na Sportową Książkę Roku 2017. Przy pełnej mobilizacji środowiska szczypiorniaka, biografia byłego kapitana reprezentacji Polski ma duże szanse na zwycięstwo w konkursie.   (...)
21.01.2018 11:38 Źródło: inf. własna/ZPRP
Piłkarki ręczne GTPR Gdynia wciąż bez wygranej w rozgrywkach grupowych Pucharu EHF. Zespół Giennadija Kamielina przegrał w niedzielę na wyjeździe z duńskim Viborg HK 24:27 (11:15) i z zerowym dorobkiem zamyka tabelę grupy C. Kolejny mecz gdynianki rozegrają w niedzielę, 28 stycznia. (...)