Europuchary

12.05.2019 15:48 Źródło: inf. własna/Pogoń Baltica
SPR Pogoń Szczecin zdołała osłodzić sobie brak zdobycia pucharu Challenge Cup. W rewanżu z Rocasą Gran Canaria pokonały gospodynie 24:23. Duże brawa należały się naszym paniom za postawę w obronie, na czele której stała Marta Wawrzynkowska. Celu nie udało się osiągnąć, ale wynik (...)
05.05.2019 19:29 Źródło: inf. własna/Pogoń Baltica
Małe szans na zdobycie Challenge Cup mają piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin. Szczecinanki przegrały u siebie pierwszy mecz finałowy z Rocasa Gran Canaria 23:30. Rewanż za tydzień na Wyspach Kanaryjskich.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Nie udało (...)
04.05.2019 20:06 Źródło: inf. własna/EHF
Finalistki sprzed czterech lat kontra triumfatorki sprzed  lat trzech oraz ubiegłoroczne finalistki. Mowa o kobiecym Pucharze Challenge i niedzielnym pierwszym finałowym starciu, w którym SPR Pogoń Szczecin zmierzy się z Rocasa Gran Canaria.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
13.04.2019 18:38 Źródło: inf. własna/Pogoń Szczecin
Jest drugi z rzędu finał rozgrywek Challenge Cup kobiet z udziałem polskiego klubu! W sobotę piłkarki ręczne SPR Pogoni Szczecin po raz drugi pokonały w półfinale holenderskie H.V. Quintus (32:22) i przypieczętowały awans do wielkiego finału. W nim zmierzą się z hiszpańską Rocasą Gran (...)
07.04.2019 20:07 Źródło: inf. własna/Pogoń Szczecin/ZPRP