Handballowe zeszyty - apsek
plażówka
A A A
Kempa Polska zaprasza do Starych Jabłonek na Puchar Polski!
08.07.2015 08:10 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

W najbliższy weekend w Starych Jabłonkach królować będzie beach handball. Właśnie w tej mazurskiej miejscowości najlepsze drużyny z kraju będą walczyć o Puchar Polski. Partnerem technicznym imprezy jest Kempa Polska.

 

Kempa Polska będzie obecna na Pucharze Polski w Starych Jabłonkach (Fot. mat. prasowe)
Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!


Oprócz sportowych emocji, które będą bardzo duże na zakończenie sezonu beach handballowego w Polsce, kibice będą mogli odwiedzić specjalny sektor firmy Kempa.

- Do Starych Jabłonek wybieramy się z większością produktów Kempa dostępnych w katalogu 2015, głównie będzie to odzież z linii CORE (t-shirty, polo, bluzy, dresy do codziennego użytku dla każdego) oraz z wzorami strojów meczowych, butów i piłek. Jeżeli któregoś produktu nie będziemy mieli ze sobą, to spokojnie będziemy mogli taki produkt wysłać do klienta po imprezie - mówi handball.pl Paweł Filip z firmy Sport Direkt, która jest dystrybutorem marki Kempa w Polsce.

Kibice i uczestnicy zawodów będą mogą liczyć na specjalne promocje od Kempa Polska.

- Podczas imprezy na naszym stoisku będzie można kupić wszystkie produkty w cenach specjalnie przygotowanych na tą imprezę i obowiązujących tylko podczas jej trwania. Jest to świetna okazja do zakupu, ponieważ ceny będą
niższe niż w naszym oficjalnym sklepie internetowym in-game.pl podczas imprezy - dodaje przedstawiciel firmy Sport Direkt.

Puchar Polski w beach handballu w Starych Jabłonkach odbędzie się 25 i 26-go lipca. Stoisko Kempy będzie czynne w pierwszy dzień zawodów od 11-stej do 18-stej, a w drugi dzień zawodów od 10-tej do 16-stej.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Kempa na in-game.pl  

oceń + 1 (1 głosów)
 
podziel się artykułem
« zobacz liste opinii
Temat: 
Treść: 
Podpis: 
 
Redakcja Handball.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens