młodzież
A A A
Cykl Turniejów Południowej Wielkopolski - Skalmierzyce najlepsze na inaugurację (wideo)
06.10.2020 16:25 Źródło: inf. własna/calisia.pl
komentarzy 0

W sobotę na boisku szkoły w Skalmierzycach rozpoczął się cykl turniejów Południowej Wielkopolski w Piłce Ręcznej organizowany przez Klub Piłki Ręcznej Szczypiorno 2020. W Turnieju biorą udział drużyny młodzieży szkolnej.

 

Ekipa ze Skalmierzyc wygrała pierwszy z zaplanowanych 4 turniejów (fo. mat. prasowe)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

Turniej o puchar Burmistrza Nowych Skalmierzyc otwarty został punktualnie o godzinie 10:00 i będzie trwał przez cztery kolejne weekendy, aż do wyłonienia zwycięzcy. Mecze dzisiejsze odbywają się dzięki gościnności dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach ul. Ostrowska 16, na nowoczesnym boisku przyszkolnym.

 

Pierwszy rozegrany dzisiaj mecz, między drużynami Kalisza i Nowych Skalmierzyc obfitował w prawdziwe "dorosłe" emocje, a zapał grających rekompensował techniczne niedoskonałości.

  

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszego turnieju który odbył się w Skalmierzycach, był on wysoko oceniony przez uczestników oraz lokalną społeczność. Otrzymaliśmy zapewnienie Burmistrza Jerzego Walczaka o dalszej współpracy w ramach Akademii Piłki Ręcznej w Gminie i Mieście Nowe Skalmierzyce. Jednym z zaproszonych gości był prezes firmy Skalmex, który wyraził chęć pomocy i wsparcia naszego projektu – mówi handball.pl Jarosław Łuczak, organizator imprezy z KPR Szczypiorno Kalisz.


Cyklu Turniejów Południowej Wielkopolski - wyniki zawodów w Skalmierzycach:

 

Faza wstępna:

Skalmierzyce - Kalisz 8:1
Gołuchów - Opatówek 3:5
Skalmierzyce - Gołuchów 8:2
Gołuchów - Kalisz 6:1
Opatówek - Kalisz 5:3

Finał:

Skalmierzyce - Opatówek 5:1

Zwycięzcą została drużyna Skalmierzyc. Drugie miejsce zajęła drużyna Opatówka, trzeci Gołuchowa a czwarte Kalisza.

 

Kolejny turniej Cyklu Turniejów Południowej Wielkopolski odbędzie się w Kaliszu 17 października, w Szkole podstawowa nr 10, o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza Krystiana Kinastowskiego. Następne spotkania odbędą się w Opatówku 24.10.2020 o Puchar Burmistrza Gminy Sebastiana Wardęckiego i Gołuchowie 07.11.2020, gdzie odbędzie się uroczyste zakończenie, na którym zostaną podsumowane wszystkie wyniki.

 

W ten sposób zostanie wyłoniony zwycięzca pierwszego CYKLU Turniejów POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI i zostaną wręczone wspaniałe nagrody dla wszystkich uczestników - puchary, nagrody indywidualne w kategoriach: najlepszy zawodnik najlepszy bramkarz, strzelec oraz nietypowo Lider zespołu, którego wybierze komisja CTPW wraz z trenerem i zespołem.

 

Tak liczne nagrody i prezenty to efekt wytężonej pracy Stowarzyszenia KPR Szczypiorno Kalisz. Turniej wsparły cztery Gminy, Urząd Marszałkowski, MKS Kalisz oraz liczni sponsorzy jak Print Wizard czy Lazur.

 

Cykl Turniejów Południowej Wielkopolski 2020
3.10 - 7.11. 2020
Nowe Skalmierzyce 03.10 zw. Nowe Skalmierzyce
Kalisz 17.10 godz. 10:00-14:00
Opatówek 24.10 godz. 10:00-14:00
Gołuchów 07.11 godz. 10:00-14:00

 

Zawody były transmitowane w Internecie. Zapraszamy do oglądania! 

 

 

Gym Vibe 17 -artykuł
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens