młodzież
A A A
Czas na XVI Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej - MTS Giżycko zaprasza!
24.07.2019 14:48 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

W drugiej połowie sierpnia w Giżycku odbędzie się XVI Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Jak co roku do stolicy polskiego żeglarstwa przyjadą zespoły z Polski i zagranicy. Wortal handball.pl jest jednym z partnerów medialnych turnieju.
 

Jak co roku do Giżycka przyjedzie kilkuset adeptek i adeptów młodzieżowego handballu (fot. mat. prasowe)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!


W tym roku handballowy festiwal odbędzie się w dniach 18-23 sierpnia. Zawody zostaną rozegrane na pięciu halach sportowych, a organizatorzy dodatkowo chcą rozegrać w środku lata także mecze piłki ręcznej plażowej.

Już teraz wiadomo, że w Mazurskim Festiwalu Piłki Ręcznej wystąpią drużyny w sześciu kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców. Są to roczniki: 2009-2010, 2007-2008, 2005-2006, 2003-2004, 2001-2002 oraz kategoria open.

- W roku ubiegłym, jak zwykle Festiwal był największą imprezą dla młodzieży uprawiającej piłkę ręczną w Polsce. Gościliśmy blisko 600 uczestników  z 54 zespołów z kraju i zza granicy. Mamy nadzieję, że dopisze piękna pogoda i zagramy również na plaży. Obiecujemy emocje nie tylko sportowe oraz szereg niespodzianek - mówi handball.pl Andrzej Paszkiewicz, prezes Młodzieżowego Towarzystwa Sportowego w Giżycku, organizator turnieju.

MTS Giżycko od 15 lat organizuje turniej, który cieszy się olbrzymim zainteresowaniem drużyn. Skąd  taka popularność giżyckich zawodów? Powód jest prosty...

 

- To doskonały termin dla wielu zespołów które chcą sprawdzić swoją formę przed sezonem, czesto po obozach sportowych i wyjazdach. Nasz Mazurski Festiwal Piłki Ręcznej idealnie do tego pasuje - mówi Andrzej Paszkiewicz, który liczy, że w Gizycku znów pojawi się ponad 50 zespołów z Polski i zagranicy.

Wśród patronów medialnych imprezy jest handball.pl, który będzie informował o przebiegu festiwalu

Gym Vibe 17 -artykuł
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens