PGNiG Superliga (M)
A A A
Chrobry odbija się od dna - Czuwaj rozgromiony
27.02.2013 19:53 Źródło: SPR Chrobry Głogów/miedziowe.pl
komentarzy 1

Chrobry Głogów nie rezygnuje z walki o wydostanie się ze strefy spadkowej. Głogowianie w meczu dwóch ostatnich w tabeli PGNiG Superligi zespołów rozbili Czuwaj Przemyśl 40:26. Już do przerwy gospodarze prowadzili róznicą aż jedenastu goli...

 

Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!

 

Chrobry bez problemu ograł Harcerzy z Przemyśla. Wydaje się, że po tym spotkaniu ostatnia drużyna Superligi rzuciła biały ręcznik i poddała się w rywalizacji o utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywek. Chrobry był zdecydowanie lepszy i przy lepszej skuteczności - mógł wygrać wyżej.

 

- Na pewno mogliśmy tych bramek rzucić dużo więcej. Niestety, w dogodnych sytuacjach piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki. Cieszymy się, że rzucaliśmy 40 bramek, ale cały czas musimy pracować nad skutecznością. Z mocniejszym przeciwnikiem na pewno trudno byłoby takie zawody wygrać - powiedział Krzysztof Przybylski, trener Chrobrego.

 

Chrobry Głogów - AZS Czuwaj Przemyśl 40:26 (20:9)

 

Chrobry: Zapora, Stachera, Kapela – Jankowski 5, Bednarek 4, Płócienniczak 5, Świtała 4, Mochocki, Kuta 2, Gujski 4, Płaczek 3, Wysokiński 2, Czekałowski 3, Ścigaj 8.

Czuwaj: Szczepaniec, Dziatkiewicz, Nowak, Kroczek 4, Kostka 1, Stołowski 1, Sliwka 2, Jarosz 1, Hataś, Oliferchuk 6, Sar, Misiewicz 2, Papaj 3, Błażkowski, Kubisztal M. 3, Kubisztal D. 3.

 

Żródło: miedziowe.pl, spr-chrobry-glogow.pl

oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
1
malina | *.pl | 28.02.2013 11:01
Czy aby nie za późno to odbicie nastąpiło?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens