Falstart Azotów w meczu o brąz - MMTS wygrał w Puławach (wideo)
18.05.2013 21:44 Źródło: inf. własna/Azoty Puławy/Dziennik Wschodni

W cieniu walki o złoty medal MP rozpoczeła się rywalizacja w małym finale, którego stawką jest trzecie miejsce  w PGniG Superlidze. W pierwszym spotkaniu Azoty Puławy przegrały z MMTS-em Kwidzyn 25:29. W niedzielę drugi mecz o brazowy medal. Także w Puławach.

Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!

Początek meczu był bardzo wyrównany, a gra toczyła się bramka za bramkę. Do przerwy jednym golem prowadzili gospodarze.

W drugiej połowie MMTS podkręcił jednak obroty i odskoczył na kilka bramek. Gospodarze nie zdołali już zniwelować tej straty i przegrali pierwsze spotkanie o brąz.

KS Azoty-Puławy - MMTS Kwidzyn 25:29 (12:11)

Azoty: Stęczniewski, Grzybowski, Sokołowski - Bałwas 1, Ćwiklińki, Tylutki 5, Kus 2, Szyba 2, Przybylski 3, Grzelak, Masłowski 3, Barzenkou 1, Krajewski 4, Sobol 4, Jankowski.

MMTS: Szczecina, Suchowicz - Klinger 4, Mroczkowski 2, Orzechowski 7, Peret 2, Adzamuszek, Rosiak, Nogowski 2, Seroka 5, Daszek 5, Rombel 2.

Źródło: Azoty Puławy, Dziennik Wschodni