PGNiG Superliga (M)
A A A
Gościnny Chrobry - Piotrkowianin wygrał w Głogowie
02.02.2013 19:52 Źródło: inf. własna/miedziowe.pl
komentarzy 0

Piłkarze ręczni Chrobrego okazali się bardzo gościnni w meczu 14. kolejki PGNiG Superligi. Głogowianie przegrali z beniaminkiem ekstraklasy 22:26. Już do przerwy goście wypracowali dużą przewagę, którą utrzymali do końca spotkania.

 

Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!

 

To był bardzo ważny mecz dla obu ekip. Od początku lepiej na parkiecie spisywali się przyjezdni. Brylował wśród nich Piotr Ner w bramce, który skutecznie zniechęcał gospodarzy do oddawania celnych rzutów. Głogowianie pudłowali w najdogodniejszych sytuacjach.

 

- Nie przypominam sobie meczu, w którym aż tak mocno raziliśmy brakiem skuteczności. Ja nie wiem jak można nie trafiać sytuacji z szóstego metra. Przecież ja nie wejdę za zawodników na parkiet i nie rzucę za nich - mówił po spotkaniu trener miejscowych Zbigniew Markuszewski.

W pierwszej połowie między 12 a 24 minutą Chrobry nie potrafił posłać piłki do bramki gości. Piotrków odskoczył na 11:5, a do przerwy prowadził 14:9. Druga połowa całkowicie pod kontrolą przyjezdnych, którzy odjechali w 40 min. na 18:11.

 

W samej końcówce mając już pewną wygraną goście rozluźnili szyki i pozwolili Chrobremu na zmniejszenie rozmiarów porażki.

 

- Jesteśmy w głębokim dołku. Zawodnicy nie radzą sobie z presją. Na treningu i w sparingach wygląda to nieźle, a w meczach o punkty niestety nie. Teraz jesteśmy już w strefie spadkowej i czeka nas ciężka walka o utrzymanie - zakończył trener Chrobrego.

 

SPR Chrobry Głogów - Piotrkowianin 22:26 (9:14)

 

Chrobry: Stachera, Zapora, Kapela - Jankowski 1, Bednarek 2, Płócienniczak 1, Świtała 4, Mochocki 5, Kuta 3, Łucak, Płaczek 3, Wysokiński, Czekałowski 1, Ścigaj 2.

Piotrkowianin: Ner, Procho, Wnuk - Daćko 3, Tórz 1, Miszka, Trojanowski 7, Różański 2, Matyjasik 2, Skalski 1, Iskra 2, Pilitowski 2, Titow 6, Krawczyk.
 

 

oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens