Polska MŚ 2017 M

16.03.2017 21:16 Źródło: inf. własna/MMTS Kwidzyn/Zagłębie Lubin
Wyrównane spotkanie obejrzeli kibice w Kwidzynie, gdzie MMTS podejmował Zagłębie. Do przerwy nieznacznie lepsi byli goście, ale w drugiej połiowei szala zycięstwa przechyliła się na korzyśc goapodarzy. MMTS wygrał w 22. kolejce PGNiG Superligi 29:25.    Podyskutuj z (...)
16.03.2017 08:56 Źródło: inf. własna/Vive Tauron Kielce/Chrobry Głogów
Vive Tauron Kielce wygrało z Chrobrym Głogów w meczu 22. kolejki PGNiG Superligi. gposdarze odpo czątku do końca kontrolowali przebieg spotkania. Kielczanie są wciąż jedynym niepokonanym zespołem w ekstraklasie szczypiornistów.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
15.03.2017 21:47 Źródło: inf. własna/SPR Stal Mielec
Emocje do samego końca i minimalna wygrana Wybrzeża ze Stalą. Tak można podsumiwać mecze 22. kolejki PGNiG Suerligi W Gdański, gdzie gospodarze podejmowali mielczan.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Spotkanie to było niezwykle istotne dla obu ekip, gdyż (...)
15.03.2017 21:40 Źródło: inf. własna/Meble Wójcik Elbląg/Piotrkowianin
Mecz ostrej walki obejrzeli kibice piłki ręcznej w Elblągu. Meble Wójcik pokonały Piotrkowianina 16:14. W spotkaniu 22. kolejki PGNiG Superligi sedziowie aż 17 razy odsyłali zawodników na dwuminutowe kary.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Widziane z (...)
15.03.2017 21:28 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock chieli zrehabilitować się  za ostatnią porażkę w PGNiG Superlidze z Piotrkowianinem. "Nafciarze" w meczu 22. kolejki rozbili Pogon Szczecin   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Od pierwszej minuty spotkania (...)