PGNiG Superliga (K)
A A A
Zamiast obiadu mecz w Gdyni, emocje także w Chorzowie
12.10.2011 08:19 Źródło: Inf. własna
komentarzy 6
W środowe popołudnie kibice kobiecej PGNiG Superligi będą śledzić rywalizację na parkietach w Gdyni i Chorzowie. O pomstę do nieba woła szczególnie termin rozgrywania spotkania Vistalu z jeleniogórzankami.
 
W ubiegłym sezonie na meczu Vistalu z KPR-em była na trybunach garstka kibiców. Tym razem o oklaski fanów piłki ręcznej może być jeszcze trudniej (fot. Lahire)
Dołącz do nas na Facebooku!
 
ŚRODA 12 PAŹDZIERNIKA - ZALEGŁY
 
Vistal Łączpol Gdynia - KPR Jelenia Góra (godz. 13.30)
Z powodu rewanżowego meczu w Pucharze Zdobywców Pucharów gdyński Vistal został zmuszony do rozegrania zaległego meczu z KPR-em Jelenia Góra w środowe wczesne popołudnie. - Mimo naszych starań o zmianę dnia rozgrywania spotkania ZPRP naciskał na środę. Niestety w ten dzień w hali Gdynia koszykarki Lotosu rozgrywają zawody w Eurolidze. Jedynym możliwym rozwiązaniem była godzina 13.30 - tłumaczył Handball.pl Łukasz Matyka, przedstawiciel klubu.
 
Absurdalna z punktu widzenia kibiców godzina zawodów sprawi, że mecz będzie rozgrywany praktycznie przy pustych trybunach. Gdynianki są zdecydowanymi faworytkami. Jednak podopieczne Małgorzaty Jędrzejczak nie stoją na straconej pozycji. Podróż na pucharowy mecz do Lipska może sprawić, że zawodniczki z Trójmiasta będą zmęczone i nie zagrają na swoim normalnym poziomie.
 
Jednocześnie apelujemy do działaczy związku, aby choć trochę dbali o popularyzację piłki ręcznej i w przyszłości dążyli raczej do rozgrywania ligowych meczów w rozsądnych terminach. Na takie określenie na pewno nie zasługuje godzina 13.30 w środowe popołudnie.
NASZ TYP: zwycięstwo Vistalu
 
ŚRODA 12 PAŹDZIERNIKA - AWANSEM
 
Ruch Chorzów - Pogoń Baltica Szczecin (godz. 16.00)
Środowym meczem Ruchu z Pogonią rozpocznie się 6. kolejka PGNiG Superligi kobiet. Beniaminek ze Szczecina w dotychczasowych rozgrywkach zdobył tylko dwa punkty po zwycięstwie nad innym nowicjuszem - Finepharmem Polkowice.
 
W ekipie gospodyń, prowadzonej przez trenera Janusza Szymczyka, do gry powraca bramkarka Monika Wąż, która leczyła kontuzję łokcia.
 
To chorzowianki będą faworytkami środowego meczu, ale działacze drużyny znad morza robią wszystko, aby ich drużyna czuła się komfortowo. Ekipa Pogoni na spotkanie wyjechała już we wtorek. Ryszard Czyż ma w swoim składzie prawdziwą supersnajperkę - Agatę Cebulę. Beniaminek musi szukać punktów, żeby zapewnić sobie bezpieczne miejsce w Superlidze. Takie mecze są do tego najlepszą okazją, ale tym razem chyba szczeciniankom jeszcze nie uda się powrócić z tarczą.
NASZ TYP: zwycięstwo Ruchu
Gym Vibe 17 -artykuł
oceń + 2 (2 głosów)
 
podziel się artykułem
6
zprp
truso fan | *.neoplus.adsl.tpnet.pl | 12.10.2011 12:02
Mydlenie oczu o promocji szczypiorniaka w Polsce przez ZPRP, a właściwie PZPR. Działania dziadków ze związku pokazuje kto gdzie ma rozgrywki ligowe. Liczą się tylko przelewy. Czytając inne artykuły na tym portalu trudno oprzeć się wrażeniu, że nawet nie zwracają uwagi skąd przelewy przychodzą. Prawda panie Góralczyk?
zdjęcie
truso fan | *.neoplus.adsl.tpnet.pl | 12.10.2011 12:04
Na zdjęciu widać, że w Gdyni zainteresowanie piłką ręczną jest ogromne :)
ktoś ma problemy z głową
wściekły fan vistalu | *.opera-mini.net | 12.10.2011 12:10
leśne dziadki z zprp powinny się rozpędzić i strzelić 'baranka' głową o ścianę. zaszkodzić to już i tak nie zaszkodzi, a może pomóc. wrrr... przez nich nie będę dziś na meczu. :(
btw - pora meczu w Gdyni buhahaha
tw bolek | *.245.213.9 | 12.10.2011 12:12
atak na powaznie czy lidzue w Vistalu dobrze się czują? MEcz w środku tygodnia o 13.30?! Rozumiem, że to dla nich bez znaczenia, bo i tak pies z kulawą noga na mecze przychodzi?! Może warto pomyśleć i zatrudnić jakiegoś marketingowaca, który będzie rozliczany za wzrost liczby kibiców na meczach....
To wina Vistalu a nie ZPRP
JG | *.ssp.dialog.net.pl | 12.10.2011 12:33
ZPRP został tylko poinformowany o terminie i godzinie przez Vistal. Związek i KPR wyraził zgodę i sprawa się zamknęła. Niech Pan Motyka nie gada głupot że związek naciskał na ten termin, bo w regulaminie rozgrywek jest czarno na biały napisane do jakiego dnia trzeba rozegrać zaległe mecze i można było go zorganizować w innym dniu i o innej godzinie. Tutaj wina leży ewidentnie po stronie zarządu Vistalu.
mecz zamiast obiadu ha ha ha
tw bolek | *.245.213.9 | 12.10.2011 12:36
mam nadzieję, że nie będzie to gorzki obiad dla działaczy z Gdyni i dziewczyny wygrają, ale widać ze któremuś z działaczy mocno "zależy" na promocji szczypiorniaka w Trójmieście...
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens