Belka - przyjaciel recznej
1. liga (M)
A A A
MKS Poznań wycofał drużynę z pierwszoligowych rozgrywek
10.08.2016 12:32 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Sumtna informacja dla fanów poznanskiego szczypiorniaka. Zarząd MKS Poznań zdecydował się wycofać drużynę z pierwszoligowych rozgrywek piłkarzy ręcznych. Powodem są zbyt małe środki finansowe, którymi dysponuje klub.
 

MKS-u Poznań nie zobaczymy w przyszłym sezonie na boiskach 1. ligi (Fot. MKS Poznań)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

W przesłanym oświadczeniu do handball.pl czytamy:
 

W dniu 9 sierpnia Zarząd Klubu MKS Poznań postanowił wycofać zespół MKS Poznań z rozgrywek 1 ligi piłki ręcznej. Głównym powodem tej decyzji jest zbyt mały budżet, który nie pozwoli podnieść poziomu sportowego naszej drużyny oraz sprostać celom postawionym przed nami przez Urząd Miasta Poznania, czyli zbudowanie silnej drużyny, która zakończy sezon na czołowych miejscach 1 ligi.
 

Dziękujemy wszystkim, którzy wspólnie z nami przez blisko 7 lat budowali ten zespół, dla których MKS to coś więcej niż drużyna piłki ręcznej. Chylimy czoła przed wszystkimi, dla których MKS to drugi dom, którzy tworzyli pozytywny klimat wokół zespołu, którzy wprowadzali do niego zdrowe zasady i nie bali się ciężkiej, systematycznej pracy.
 

Dziękujemy, że wspólnie z nami przeżywaliście piękne chwile awansu, że potrafiliście docenić nasz wysiłek na boisku jak i poza nim, że nie odwracaliście się od nas w trudnych chwilach.
 

Dziękujemy zawodnikom, trenerom, lekarzom, fizjoterapeutom, sztabowi organizacyjnemu bo bez ich wielkiego zaangażowania na pewno nie bylibyśmy w stanie osiągnąć w tak krótkim okresie tak wiele.
 

Wielkie uznania kierujemy pod adresem wszystkich darczyńców, bez pomocy których start w rozgrywkach na tak wysokim poziomie jak 1 liga byłby niemożliwy.
 

Dzisiaj kończymy przygodę z 1 ligą. Od tej chwili całą swoją uwagę skupimy na pracy z młodzieżą, która w ostatnim okresie odnosi sporo sukcesów.


Żegnamy się z podniesioną głową i poczuciem, że to co robiliśmy miało sens i przyniosło oczekiwane przez nas efekty.

 

MKS Poznań

Handballowe_zeszyty_3
TAGI: 1. liga  mks poznań  
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Koszulka box 3 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens