Belka - przyjaciel recznej
1. liga (M)
A A A
Radość w Legionowie - KPR ma już sponsora tytularnego
13.11.2014 17:49 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Co nie udało się w PGNiG Superlidzie,  doszło do skutku na zapleczu ekstraklasy. KPR Legionowo z dumą ogłosił, że lider tabeli grupy A pierwszej ligi ma sponsora tytularnego. Od dziś to KPR Borodino Legionowo.
 

Od dziś lider grupy A 1. ligi to KPR Borodino Legionowo (Fot. mat. prasowe)
Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!

 

Zarząd Klubu Piłki Ręcznej Legionowo poinformował, że została zawarta umowa sponsorska z Hotelem Modlin Conference & SPA. Na mocy zawartej umowy, jednym z najważniejszych działań marketingowych podjętych na rzecz nowego sponsora będzie umieszczenie w nazwie klubu marki Restauracja Borodino.

Umowę podpisano w zabytkowych podziemiach Restauracji Borodino, w XIX-wiecznych piwnicach pamiętających czasy napoleońskie. W imieniu sponsora podpis złożył właściciel Dariusz Banaszek, a klub reprezentował prezes KPR-u Arkadiusz  Kardyka.

- Jest to zwieńczenie wieloletniego wysiłku włożonego w budowę silnego ośrodka piłki ręcznej na Mazowszu. Pozyskanie strategicznego sponsora pozwoli na dalszy rozwój i stabilizację naszego klubu - podkreślał prezes KPR-u Arkadiusz Kardyka.

Jest to zwieńczenie wieloletniego wysiłku włożonego w budowę silnego ośrodka piłki ręcznej na Mazowszu
Arkadiusz Kardyka, prezes KPR-u
- Rozpoczęcie współpracy z Klubem Piłki Ręcznej Legionowo jest kolejnym krokiem mającym na celu promocję naszego przedsięwzięcia: czterogwiazdkowego Hotelu Modlin Conference & SPA i funkcjonującej już Restauracji Borodino. Uznaliśmy, że rezultaty, które w krótkim czasie osiągnął KPR, gwarantują długą i korzystną współpracę dla każdej ze stron - powiedział Dariusz Banaszek, właściciel hotelu.

 

Honorowym gościem uroczystości był prezydent Legionowa Roman Smogorzewski, który nie krył zadowolenia z podpisania umowy sponsorskiej przed działaczy z Legionowa.

- Nasi szczypiorniści odnieśli już wiele sukcesów sportowych. Cieszę się, że robią kolejny krok w swoim rozwoju. Tym razem organizacyjnym - powiedział prezydent Roman Smogorzewski.

Legionowski KPR znakomicie spisuje się  w tym sezonie. Jest głównym faworytem w grupie A do awansu do PGNiG Superligi. Nie przegrał żadnego meczu w 1. lidze oraz Pucharze Polski.

Handballowe_zeszyty_3
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Koszulka box 3 300 nad newsletter
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens