Liga Mistrzów
A A A
Grabarczyk dla Handball.pl: nie lubię o tym mówić, niech dziennikarze...
03.09.2011 21:20 Źródło: Handball.pl
komentarzy 0

W drugim meczu półfinałowym turnieju o "dziką kartę" EHF Velux Ligi Mistrzów Vive Targi Kielce pokonało 21:19 Cuatro Rayas Valladolid. Spory wkład w to zwycięstwo miał kołowy gospodarzy Piotr Grabraczyk, który jednak chwalił... bramkarzy obu drużyn.


Handball.pl: Vive zwyciężyło, jednak ekipa z Valladolid postawiła waszemu zespołowi ciężkie  warunki…

 

Piotr Grabarczyk (obrotowy Vive Targów Kielce): - Zgadza się. W drugiej połowie był moment, w którym odskoczyliśmy na pięć bramek, jednak rozluźnienie wdało się w naszą grę. Końcówka była nerwowa i równie dobrze hiszpańska drużyna mogła wygrać to spotkanie. Teraz już nie mamy co rozpamiętywać i musimy się skupić na niedzielnym meczu.


W spotkaniu karty rozdawali bramkarze, którzy popisywali się czasami fenomenalnymi interwencjami...


- Był to mecz przepięknych parad bramkarskich. Sławek Szmal, jak i golkiper z Valladolid zaprezentowali bardzo wysoką formę. Należy im się za to ogromny szacunek.


Vive Targi czeka w niedzielę spotkanie o wejście do Ligi Mistrzów z Rhein-Neckar Loewen. Jak może przebiegać ten mecz?


- Ciężko mi coś powiedzieć, bo właśnie mam zamiar jechać do domu, by obejrzeć wcześniejszy sobotni mecz i dopiero wtedy będę mógł ocenić poziom ich obecnej gry. Podejdziemy do nich z szacunkiem, bo pokazali, że potrafią odrabiać straty i takie przestoje jak dzisiaj nie mogą nam się przytrafiać. Miejmy nadzieje, że to my okażemy się lepsi.


Przez większość spotkania z drużyną z Valladolid przebywał Pan na boisku. Jakby Pan podsumował swój występ?


- Nie lubię mówić o swoich występach. Kibice i dziennikarze sami powinni ocenić, bo widzieli wszystko z wysokości trybun. Ja czułem się dobrze i mam nadzieje, że w niedzielę będzie podobnie.

 

Rozmawiał: Wojciech Śmiech

oceń + 3 (3 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens