MHA - belka nowa

10.11.2018 21:55 Źródło: inf. własna/PGE Vive Kielce
W meczu 7. kolejki VELUX EHF Champions League PGE Vive Kielce wygrało z Mieszkowem Brześć 35:26. O ile pierwsza połowa była jeszcze dość wyrównana, o tyle w drugiej kielczanie odjechali rywalom w sposób charakterystyczny dla polskich rozgrywek i zwyciężyli w Brześciu różnicą (...)
10.11.2018 21:44 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/EHF
Ważne zwycięstwo Olrne Wisły Płock, kóre przybliża "Nafciarze" do wyjścia z grupy D do fazy pucharowej EHF Ligi Mistrzów. Płocczanie pokonali po wyrównanym spotkaniu Elverum Handball 30:28 i są liderem tabeli. To było 60 minut twardej walki, pięknych bramek i parad (...)
04.11.2018 20:38 Źródło: inf. własna/PGE Vive Kielce
Piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce przegrali na wyjeździe z FC Barcelona Lassa 27:31. Był to mecz 6. kolejki Ligi Mistrzów i druga porażka mistrzów Polski w tych prestiżowych rozgrywkach.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Dość nietypowo zaczęli (...)
03.11.2018 19:47 Źródło: inf. własna
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock wciąż liczą się w walce o awans do fazy pucharowe EHF Ligi Mistrzów. "Nafciarze" pokonali Dynamo Bukareszt 29:28. Zespół z Rumunii ruszył do odrabiana strat, ale gospodarze odparli szturm Dynama.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
14.10.2018 21:58 Źródło: inf. własna