kadry
A A A
Kowalski: polski handball jest naszym strategicznym wyborem (wideo)
22.12.2016 11:49 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Polska piłka ręczna jest dla PGNiG SA strategicznym wyborem sponsoringowym. Takie zapewnienie złożył wiceprezes firmy, która na kolejne cztery lata podpisała kontrakt ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce. Janusz Kowalski zapewnił, że jedna z największych polskich spółek Skarbu Państwa jest z polskim handballem na dobre i na złe.

 

Janusz Kowalski uzasadnił, dlaczego PGNiG angażuje się we wspieranie polskiego handballu (Fot. handball.pl)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

Wiceprezes PGNiG Janusz Kowalczyk zapewnił, ze wszystkie wysiłki sponsoringowe PGNiG będa smoncentrowane na polskiej piłce ręcznej.

- Jeśli chcemy osiągnąć sukcesy biznesowe czy sportowe, to nie wolno sie rozdrabniać. Trzeba wybrać jasny cel. Tym celem parterstwo naszej firmy z polską piłką ręczną - na dobre i na złe. Sukces sportowy jest ważny, ale dla nas Polaków, którzy zawsze walczyli i zawsze chcą wygrywać. Kiedy jednak przegrywamy, to musimy wstać i walczyć dalej. To jest to, za co wam dziekuję - mówił o filozofii polskiego handballu wiceprezes PGNiG.

Piłka reczna może być także nośnikiem idei patriotycznych. Tak postrzega ją główny sponsor polskiego handballu.

- Dla nas pięknym i wsruszającym momentem był udział polskich piłkarzy ręcznych w akcji i uroczystościach dotyczących Święta Żołnierzy Wyklętych 1-go marca. Wzięli udział we wzruszającym spocie, który przejdzie do historii komunikacji jak można w sposób nowoczesny pamiętać o bohaterach, dzięki którym tu jesteśmy w wolnej Polsce i świętować to, że za kilka tygodni nasi reprezentanci z orzełkiem na piersi wybiegną na boisko walczyć o jak najwyższe trofea - przekonywał przedstawiciel największe polskiej spółki gazowej.

Partnerstwo z polską piłką ręczną do 2020 roku jest potwierdzeniem naszego strategicznego wyboru.
Janusz Kowalski, wiceprezes zarządu PGNiG SA.
Janusz Kowalski zapewnił, że przez najbliższe cztery lata PGNiG będzie aktywnym partnerem dla ZPRP. Tak jak to jest przy tworzeniu i rozwijaniu zawodowej ekstraklasy szczypiornistów - PGNiG Superligi.

- Partnerstwo z polską piłką ręczną do 2020 roku jest potwierdzeniem naszego strategicznego wyboru. PGNiG to przyjaciel polskiej piłki ręcznej. To strategiczny sponsor. Pokazaliśmy, że potrafimy być aktywnym partnerem dla ZPRP. Dlatego razem z ZPRP zainicjowaliśmy budowę profesjonalenj ligi zawodowej, która trenerowi kadry pomoże wyłowić talenty z wielu polskich ośrodków piłki recznej... - zaznaczy wiceprezes PGNiG Janusz Kowalski.

Czy PGNiG Superliga ma szanse pokonać Bundesligę, Asobal czy francuską ekstraklasę? Jest na to szansa...

[wideo] Kowalski: polski handball jest naszym strategicznym wyborem

 

Gym Vibe 17 -artykuł
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens