Reprezentacje

01.08.2018 10:54 Źródło: inf. własna/ZPRP
Sławomir Szmal i Karol Bielecki po zakończeniu zawodniczych karier nie próżnują i wspierają polski handball. Handballiści, którzy są ikonami naszej dyscypliny sportu, zostali ambasadorami zbliżających się MŚ U18 piłkarek ręcznych w Kielcach.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
06.07.2018 12:23 Źródło: inf. własna
Związek Piłki Ręcznej w Polsce przygotowuje się do organizacji kolejnej ważnej imprezy. Po Mistrzostwach Europy w 2016 roku Polska wraz ze Szwecją będzie gospodarzem Mistrzostw Świata w piłce ręcznej mężczyzn w 2023 roku. Firma Deloitte wspiera ZPRP w działaniach związanych z organizacją (...)
23.06.2018 16:21 Źródło: inf. własna/ZPRP
W wyjazdowym meczu towarzyskim reprezentantki Polski przegrały z Japonią 20:26. Do przerwy Biało-czerwone prowadziły różnicą dwóch trafień, ale w drugiej połowie na parkiecie w Takasaki dominowały gospodynie, które wygrały tę część spotkania 15:7 i przypieczętowały (...)
14.06.2018 10:24 Źródło: inf. własna/ZPRP/YT
Reprezentcja Polski przegrała 30:31 z Hiszpanią w towarzyskim meczu w Kaliszu, będącym jednym z akcentów obchodów 100-lecia polskiej piłki ręcznej. Po spotkaniu Z Hiszpaniami zawodnicy i trener optymistycznie wypowiadali się o przyszłości polskiego szczypiorniaka w (...)
12.06.2018 12:35 Źródło: inf. własna/EHF
Reprezentacja Poski piłkarek ręcznych zna już rywalki, z którymi zagra w listopadowo-grudniowych Mistrzostwach Europy we Francji. Losowanie pierwszej fazy grupowej odbyło się w Paryżu.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Biało-czerwone trafiły do grupy (...)
06.06.2018 20:34 Źródło: inf. własna/DHB/ZPRP