MHA - belka nowa

04.12.2018 19:41 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 4
Reprezentacja Polski przegrała w Nantes ze Szwecją 22:23 (5:10). Do przerwy Biało-Czerwone grały bardzo nieskutecznie i nic nie zapowiadało emocji, których byliśmy świadkami w drugiej połowie. W tej Polki pokazały charakter do walki, odrobiły straty, a nawet objęły prowadzenie. W (...)
04.12.2018 08:11 Źródło: inf. własna/ZPRP
Reprezentacja Polski piłkarek ręcznych rozegra sój ostatni mecz w grupie A na ME we Francji. Nasz zespół musi wygrać ze Szwecją minimum czterema bramkami, by wyjśc z grupy.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Pierwsze dwa mecze nie nastrajają (...)
30.11.2018 19:45 Źródło: inf. własna/ZPRP/EHF
komentarzy 7
Od porażki z Serbią reprezentacja Polski piłkarek ręcznych rozpoczęła Mistrzostwa Europy 2018 we Francji. W pierwszym meczu grupy A biało-czerwone, po obiecującej pierwszej połowie, przegrały po koszmarnej drugiej odsłonie 26:33.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
30.11.2018 11:14 Źródło: inf. własna/ZPRP
Reprezentacja Polki piłkarek ręcznych rozegra dziś pierwszy mecz na ME - Francja 2018. Przeciwnikiem biało-czerownych będzie Serbia. Nasza drużyna chce rozpocząć od mocnego uderzenia i zainkasować pierwsze dwa punkty.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   - (...)
27.11.2018 17:30 Źródło: inf. własna/ZPRP
Kolejny wielki turniej piłki ręcznej z udziałem reprezentacji Polski w Telewizji Polskiej! Od 29 listopada na antenach TVP2 i TVP Sport oraz na SPORT.TVP.PL i w aplikacji będę dostępne transmisje meczów EHF EURO 2018 piłkarek ręcznych.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
25.11.2018 19:45 Źródło: inf. własna/ZPRP