Handballowe zeszyty - apsek
Kadra męska
A A A
Po meczu Polski z Hiszpanią - "czas wrócić do wielkich imprez" (wideo)
14.06.2018 10:24 Źródło: inf. własna/ZPRP/YT
komentarzy 2

Reprezentcja Polski przegrała 30:31 z Hiszpanią w towarzyskim meczu w Kaliszu, będącym jednym z akcentów obchodów 100-lecia polskiej piłki ręcznej. Po spotkaniu Z Hiszpaniami zawodnicy i trener optymistycznie wypowiadali się o przyszłości polskiego szczypiorniaka w reprezentacyjnym wydaniu.

 

Kamil Syprzak uważa, że polska reprezentacja wkrótce wróci na salony światowej piłki ręcznej (Fot. ZPRP TV / YT)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

 

Plan jest prosty i oczywisty - trzeba wrócić na salony europejskiej i światowej piłki ręcznej, jak to było przez ponad ostatnią dekadę.

 

- Wiedzieliśmy, że atmosfera w Kaliszu n każdym będzie dobra, gdyż tak właśnie jest na każdym meczu ligowym. Z pierwszej połowy w naszym wykonaniu możemy być zadowoleni. Dążymy do grania na najwyższy pułapie. Czas wrócić do wielkich imprez. Idziemy w dobrym kierunku - uważa obrotowy, Kamil Syprzak.

[wideo] Syprzak: czas wrócić do wielkich imprez - idziemy w dobrym kierunku

 

 

- Hiszpanie postawili interesujące warunki. Mają fajną wysuniętą obronę 5-1, bardzo doświadczonego trenera. Wykorzystujemy takie mecze, aby rozwijać naszą kadrę. W każdym spotkaniu musimy robić kolejny krok do przodu. Dziś po przerwie trochę tego zabrakło - mówi trener reprezentacji Polski, Piotr Przybecki.

[wideo] Przybecki: to kolejny etap przygotowań do el. ME 2020

 

 

- Wolałbym oddać tytuł MVP, ale wygrać mecz. Hiszpanie pokazali klasę. Są mistrzami Europy niezależenie od tego w jakim składzie osobowym przyjeżdżają. Jest progres w naszej grze, ale chciałbym, aby postępował on szybciej – ocenia rozgrywający, Paweł Paczkowski.

[wideo] Paczkowski: Hiszpanie pokazali klasę

 

 

- Mamy za sobą jedno z dłuższych zgrupowań. Żałujemy, że nie wygraliśmy przy tak wspaniałej publiczności. Graliśmy dobrze, ale popełniliśmy kilka błędów w drugiej połowie, które Hiszpania wykorzystała. Skontrowali nas. Potem goniliśmy, staraliśmy się odrobić straty, ale niestety nie udało się - mówi reprezentacyjny rozgrywający, Rafał Przybylski.

[wideo] Przybylski: każdy mecz daje coraz więcej doświadczenia

 

oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
2
obiecanki
kibic | *.pl | 14.06.2018 14:24
a który to był skład Hiszpani ?
...
OWP | *.pl | 18.06.2018 16:04
Kamil najpierw naucz sie lapac pilki, bo bardzo krucho z tym u Ciebie. Niestety, ale Twoje wystepy w kadrze sa zenujace.
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens