Kadra męska
A A A
Tkaczyk w magazynie "7. Metr": "zawsze szedłem pod prąd!" (wideo)
04.09.2020 10:01 Źródło: inf. własna/TVP Sport
komentarzy 0

Po dwunastu latach na antenę TVP Sport wrócił magazyn piłki ręcznej "7.Metr". Gościem specjalnym pierwszego odcinka był Grzegorz Tkaczyk, który kilka dni wcześniej ogłosił wznowienie kariery.

 

Grzegorz Tkaczyk wyjawił w magazynie "7.Metr" dlaczego zdecydował się na powrót do gry (Fot. TVP Sport/screen)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

Grzegorz Tkaczyk po blisko 4-ech latach przerwy postanowił wznowić karierę i zagrać dla... I-ligowego KSZO Odlewnia Ostrowiec Św., który liczy bardzo dobrą grę na zapleczu PGNiG Superligi i pozostanie w czubie stawki.

 

Dla wielu kibiców to znakomita wiadomość, by oglądać "Młodego" jeszcze raz w akcji. Dla innych fanów to niepotrzebne ryzyko legendy polskiego szczypiorniaka, który może... rozmienić się na drobne.

 

- W całej swojej karierze sam dla siebie byłem największym krytykiem i jednocześnie motywatorem. jest to decyzja torochę rezykowna, trochę szalona. Ale ja zawsze szedłem pod prąd. Tak przebiegała moja kariera, tak przebiega też moje życie. Jestem przyzwyczajony do krytyki, ale cieszę się, że będę znów mógł obudzić te emocje sportowca, bo sportowcem się jest przez całe życie. To dla mnie nie lada sprawdzian i wyzwanie - powiedział w magazynie "7.Metr" Grzegorz Tkaczyk.

 

W reaktywowanym programie - w całości poświęconym piłce recznej - były wspomniania starego magazynu "7. Metr", który wystartował w 2016 roku na antenie TVP Sport, zobaczyliśmy dużo o finale Pucharu Polski, zaprezentowane zostały zapowiedzi meczów 1. serii PGNiG Superlig kobiet i mężczyzn, a także nowy cykl Rycerze Króla Artura (Siódmiaka) oraz językowy sprawdzian z polskiego dla Kima Rasmussena. TVP Sport ogłosił także, że pozyskał do roli eksperta Mariusza Jurkiewicza.

 

Zobacz 1. odcinek magazynu piłki ręcznej "7.Metr" - kliknij tutaj!

Gym Vibe 17 -artykuł
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens