Handballowe zeszyty - apsek
MŚ 2021 Egipt (M)
A A A
El. MŚ 2017: słodko-gorzki smak awansu Polski - "to nam nie przystoi"
16.06.2016 03:20 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 3

Słodko-gorzki smak miał awans do MŚ 2017 polskich piłkarzy ręcznych. Nasza reprezentacja przegrała jedną bramką z Holandią 24:25, ale o jej sukcesie zdecydował pierwszy mecz z Katowqic, wygrany przez biało-czerwonych 27:21.

 

Mateusz Kus nie krył krytycznych słów po porażce z Holandią (Fot. ZPRP)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

Tałant  Dujszebajew (trener reprezentacji Polski): Jestem bardzo zadowolony. Awansowaliśmy do mistrzostw świata. Przez 50 minut kontrolowaliśmy wynik. Za wcześnie jednak pojechaliśmy na wakacje. Jeszcze nie zdecydowałem się jakich wyborów dokonam odnośnie składu na igrzyska. Tomek Gębala pokazał, że w przyszłości możemy na niego liczyć.

 

[wideo] Dujszebajew: za wcześnie pojechaliśmy na wakacje

 

 

Mateusz Kus (kołowy reprezentacji Polski): Jesteśmy niezadowoleni z porażki, to nam nie przystoi. Jesteśmy zawiedzeni i przepraszamy kibiców. Kiedyś w Puławach wykonywałem rzuty karne, dzisiaj trener powiedział, żebym spróbował swoich sił na linii 7. metrów i dwukrotnie udało mi się pokonać bramkarza rywali. Holendrzy pokazali, że potrafią grać w piłkę ręczną, wykorzystali nasze błędy.

 

[wideo] Kus: Awans ma gorzki smak

 

 

Kamil Syprzak (obrotowy reprezentacji Polski): Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie. Niestety nie udało nam się wygrać meczu. Jest to dobra nauczka na przyszłość. To nic nie zmienia, że z nami nie było kilku naszych kolegów z reprezentacji, którzy zostali w kraju. Założenia cały czas są takie same.


[wideo] Syprzak: Dobra nauczka na przyszłość

 

 

T.Gębala (rozgrywjaący reprezentacji Polski): Mam do siebie kilka zastrzeżeń. To był mój debiut w kadrze seniorów i stres dał o sobie znać. Kilka akcji było w moim wykonaniu fajnych, a kilka słabych,. Chciałbym jednak bardzo, żeby wyglądało to coraz lepiej. Każdy mecz to dla mnie nauka, każdy daje mi dużo więcej niż trening.

 

[wideo] T.Gębala:Holendrzy chcieli wygrać za wszelką cenę

 

oceń + 1 (1 głosów)
 
podziel się artykułem
3
PORAŻKA ?
OBSERWATOR | *.pl | 21.06.2016 22:55
Panowie , przestańcie pitolić głupoty ! Dlaczego nie możecie powiedzieć prawdy - zlekceważyliśmy holendrów , bo mogliśmy sobie na to pozwolić . Walnęliśmy Final Four i chcieliśmy odpocząć . I bardzo dobrze i mieliście takie prawo . Przecież tak czasem jest , że człowiekowi się nie chce. I Wy mieliście prawo zagrać z holendrami dla jaj. I co się stało ? N I C !!! Pozdrowienia dla całej kadry.
gdzie ci meżczyżni
realiosta | *.pl | 23.06.2016 11:33
Co Ty piszesz za głupoty! To VIVE wygrało lige mistrzów a nie kadra. Teraz widać jakich mamy następców gdy zawodnicy Vive pauzują.
gdzie ci meżczyżni
realista | *.pl | 23.06.2016 11:33
Co Ty piszesz za głupoty! To VIVE wygrało lige mistrzów a nie kadra. Teraz widać jakich mamy następców gdy zawodnicy Vive pauzują.
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens