ME2020 Szwecja Austria Norwegia (M)
A A A
ME 2016: Polacy na otwartej antenie - "będziemy respektować prawo"
29.10.2015 10:47 Źródło: inf. własna/Wirtualnemedia.pl
komentarzy 0

Mecze polskiej reprezentacji, które rozegrane zostaną podczas odbywających się w naszym kraju w 2016 roku Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn, pokażą naziemne Polsat lub Polsat Sport News. Nadawca liczy, że przyciągną one kilka milionów widzów - podał branżowy wortal medialny - Wirtualnemedia.

 

Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!

 
W Polsce prawa do pokazywania Euro w piłce ręcznej ma Telewizja Polsat. Zgodnie z wchodzącym w życie w listopadzie br. rozporządzeniem o ważnych wydarzeniach nadawca ten będzie musiał pokazać wszystkie mecze Mistrzostw z udziałem reprezentacji Polski na otwartej antenie. Na pewno stoczy ona trzy pojedynki - w swojej grupie grać będzie z Francją, Macedonią i Serbią.

- Będziemy respektować prawo. Polacy nie będą mieli problemów z obejrzeniem meczów naszej drużyny - zapewnia w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Polsacie.

 

Jest koniunktura na ten sport
Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Polsacie
Mecze z udziałem polskiego zespołu pojawią się albo w Polsacie albo w Polsat Sport News - oba nadają na cyfrowych multipleksach. Pozostałe spotkania transmitować mają dostępne w płatnej telewizji kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Telewizja Polsat liczy, że mecze z udziałem naszej reprezentacji będą mieć po kilka milionów oglądających.  - Mamy doświadczenia z 2007 roku, gdy spotkania Polaków na Mistrzostwach gromadziły przed telewizorami od 4,5 do 6 mln widzów - dodaje (wówczas Euro w piłce ręcznej też pokazywał naziemny Polsat).

 

- Jest koniunktura na ten sport - podkreśla Kmita w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

 

 

Więcej na Wirtualne Media (wirtualnemedia.pl)

Gym Vibe 17 -artykuł
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens