|
Remis Polek z reprezentantkami Chin
24.11.2011 16:03 Źródło: zprp.pl
komentarzy 3
Na początek towarzyskiego turnieju London Handball Cup reprezentacja Polski zmierzyła się z Chinkami. Do przerwy biało-czerwone przegrywały różnicą dwóch bramek, aby ostatecznie zremisować z reprezentacją Państwa Środka 30:30. W piątek podopieczne Kima Rasmussena zmierzą się ze Słowacją.
Polki od remisu z Chinami rozpoczęły udział w turnieju London Handball Cup (fot. Krzysztof Lignarski)
Jako, że do protokołu meczowego można wpisać jedynie czternaście nazwisk, Duńczyk zdecydował się dać odpocząć Karolinie Sulżyckiej oraz Malwinie Leśkiewicz, które narzekają na drobne urazy.
Chiny - Polska 30:30 (17:15)
Polska: Baranowska, Mikszto - Niedźwiedź 10, Kocela 6, Obrusiewicz 5, Stasiak 3, Dworaczyk 2, Królikowska 2, Byzdra 1, Kulwińska 1,Sądej, Wilamowska, Wojtas, Załęczna
Najwięcej bramek dla Chin: Zhao 7, Li Bing 4, Li Yao 4
Jako ciekawostkę dodajmy, że w środę nasza ekipa wybrała się na krótkie zwiedzanie Londynu. Niestety nie obyło się bez drobnych kłopotów.
Przed wyjazdem grupa zawodniczek zacięła się pomiędzy piętrami w windzie i konieczne było wezwanie pomocy. Oczekiwanie na pomoc trwało prawie godzinę, w końcu strażacy wkroczyli do akcji, ściągnęli windę na parter i wyswobodzili reprezentantki Polski. Radość dziewczyn była duża, a podziękowania dla strażaków nie miały końca…
Po tych przygodach Polkom udało się w końcu zobaczyć brytyjski Parlament, sławnego Big Bena oraz Pałac Buckingham.
oceń
![]()
0 (0 głosów)
![]() Kudi wracaj!
Truso fan | *.dynamic.chello.pl | 24.11.2011 19:08
Jak nie ma co pisać o grze, to trzeba o windzie :) Patrząc tylko na zdobycze bramkowe widać, że znów nie grało koło, co jest połączone w prostej linii z rozegraniem. Środka nie ma i nie ma gry!
Może...?
kto pyta nie błądzi... | *.dynamic.chello.pl | 25.11.2011 00:53
Może był jakiś fajny windziarz po prostu? :)
kibic | *.neoplus.adsl.tpnet.pl | 25.11.2011 08:27
To możliwe, bo w tej reprezentacji jest trochę dziewczyn, które zamiast o grze myślą wyłącznie o tym jak mają pomalowane oczy i czy włosy się nie rozwalą.
|
|||||||||||||||||||||||||