MŚ2019 Japonia (K)

02.09.2020 11:47 Źródło: inf. własna/TVP Sport/FB/PGNiG Superliga
Magazyn piłki ręcznej 7. Metr wraca po 12-stu latach do TVP Sport. Sportowy kanał TVP będzie od tego sezonu pokazywał trzy mecze tygodniowo na żywo. Tak bogatej ekspozycji na ogólnodostepnej antenie polska piłka ręczna jeszcze nie miała. Wszystkie mecze z TVP Sport będą transmitowane na (...)
22.03.2019 18:56 Źródło: inf. własna
W swoim pierwszym spotkaniu Baltic Handball Cup, rozgrywanym w gdańskiej hali AWFiS, reprezentacja Polski pokonała Islandię 21:19. Turniej jest częścią przygotowań drużyny Leszka Krowickiego do dwumeczu z Serbią czyli ostatnią przeprawą przed grudniowymi mistrzostwami świata.   Podyskutuj (...)
15.12.2018 15:39 Źródło: inf. własna/EHF
Reprezentacja Polski poznała rywala w walce o awans do przyszłorocznych Mistrzostw Świata piłkarek ręcznych. Zespół trenera Leszka Krowickiego zmierzy się w dwumeczu z Serbią.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Polki losowane były z drugiego, słabszego (...)
15.12.2018 09:30 Źródło: inf. własna/ZPRP
Reprezentacja Polski kobiet, jako 14. drużyna EHF EURO Francja 2018, trafiła do drugiego słabszego koszyka przed losowaniem par play-off o awans do Mistrzostw Świata Japonia 2019. Swoje rywalki Biało-czerwone poznają w sobotę (15.12).   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
17.12.2017 18:40 Źródło: inf. własna