KPR RC Legionowo
A A A
Nielba już bez Kozińskiego, następcy brak
24.09.2010 19:53 Źródło: Inf. własna/wielkopolskisport.pl
komentarzy 0
Edward Koziński nie jest już trenerem szczypiornistów Nielby Wągrowiec. Decyzja o zatrudnieniu nowego szkoleniowca zapadnie w niedzielę lub poniedziałek, więc w sobotnim meczu z Azotami Puławy wągrowczan poprowadzi po raz ostatni Paweł Galus.
 
Edward Koziński nie poprowadzi już szczypiornistów Nielby (fot. reczna.nielba.pl)
 
 
Trener Koziński ze względów zdrowotnych musiał rozstać się z Nielbą. Na kilka dni przed startem PGNiG Superligi trafił on do szpitala w Płocku, którego nie opuścił jeszcze do tej pory. Powracającego do zdrowia szkoleniowca odwiedził w czwartek prezes klubu z Wągrowca - Jerzy Kasprzak i obaj panowie rozwiązali umowę za porozumieniem stron.
 
W piątek miał zostać ogłoszony nowy trener, ale nastąpi to później. - Decyzję podejmiemy na spotkaniu zarządu w niedzielę, a wszystko bedzie jasne w poniedziałek - powiedział serwisowi wielkopolskisport.pl Kasprzak.
 
Spośród trzech rozpatrywanych kandydatów - Bogdana Zajączkowskiego, Marka Motyczyńskiego i Jarosława Cieślikowskiego, ten ostatni nie jest już brany pod uwagę, bo miałby problem z pogodzeniem pracy w Wągrowcu z opieką nad reprezentacją polskich młodzieżowców.
 
Ale do wyścigu o posadę w Nielbie zgłosił się jeszcze jeden szkoleniowiec. - Przykro mi, nie mogę puścić farby - stwierdził prezes wągrowieckiego klubu w serwisie wielkopolski sport.pl.  
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens