Mieszkanie
Polska MŚ 2017 M
Ligi polskie

26.05.2017 09:02 Źródło: inf. własna/Górnik Zabrze/Pogoń Szczecin
Po niesamowicie emocjonującym spotkaniu Puchar PGNiG Superligi został w Zabrzu Trójkolorowi po nerwowej pierwszej połowie nie dali szans Pogoni Szczecin, wygrywając 34:25.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! Pierwszą połowę lepiej rozpoczęli zabrzanie. Bardzo (...)
25.05.2017 14:13 Źródło: inf. własna/ZPRP
Telewizja Polska kupiła od Związku Piłki Ręcznej w Polsce prawa do transmisji meczów. TVP będzie pokazywać mecze towarzyskie i eliminacyjne reprezentacji Polski kobiet i reprezentacji Polski mężczyzn, finałowe spotkania PGNiG Pucharu Polski kobiet i PGNiG Pucharu Polski mężczyzn oraz (...)
25.05.2017 13:10 Źródło: inf. własna
W rozegranym w Chorzowie pierwszym meczu barażowym o miejsce w Superlidze, Ruch pokonała KPR Jelenia Góra 28:24, zapewniając sobie czterobramkową zaliczkę przed spotkaniem rewanżowym.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   W pierwszej minucie po bramce Załogi, (...)
23.05.2017 21:46 Źródło: inf. własna/MMTS Kwidzyn/Azoty Puławy
Szczypiorniści MMTS Kwidzyn zrobili duz krok w stronę brązowego medalu mistrzostw Polski w piłce ręcznej mężczyzn. Po zaciętym i wyrównanym meczu z Azotami Puławy, wygrali 24:18. Znakomitą partię zagrał bramkarz gospodarzy Paweł Kiepulski, którego interwencje pozwoliły (...)
22.05.2017 11:26 Źródło: inf. własna