Belka - przyjaciel recznej
Zdjęcie Tygodnia
A A A
Polscy sportowcy się wspierają - Syprzak dopingował Kubota
27.04.2018 10:47 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Każda okazja to tego, by się spotkać i dopingować jest dobra. Przekonał się o tym Łukasz Kubot, którego podczas tenisowego turnieju w Barcelonie dopingował obrotowy katalońskiego klubu Kamil Syprzak.
 

Łukasz Kubot, Adam Molenda i Kamil Syprzak podczas turnieju ATP W Barcelonie (Fot. handball.pl)
Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!

 

Do spotkania znakomitych polskich sportowców doszło w czasie deblowego turniej ATP w Barcelonie. Łukasz Kubot i jego deblowy partner Marcelo Melo, którzy byli rozstawieni z "jedynką", dotarli do ćwierćfinału.

Sprawcą całego "zamieszania" jest Adam Molenda, który w ostatnim czasie dołączył do tenisowego teamu Kubot - Melo.

 

Co ciekawe polski trener tenisa, mieszkający na stałe w Australii, jest także zakochany w szczypiorniaku. Przez długi czas był drugim szkoleniowcem handballistów z Sydney University Handball Club, którzy od wielu lat są najlepszym klubem piłki ręcznej na Antypodach.

- Zawsze tam, gdzie jestem, szukam polskich akcentów. Nie mogło być inaczej w Barcelonie, gdzie w miejscowym klubie gra Kamil Syprzak. Postanowiłem zaprosić Kamila na mecz Łukasza. Udało się. Warto wzajemnie się wspierać - powiedział handball.pl Adam Molenda.

Przypomnijmy, że handball.pl w 2015 roku razem z Adamem Molendą "wytransferował" na Klubowe Mistrzostwa Świata w 2015 roku skrzydłowego Czuwaju Przemyśl Mateusza Kroczka do Sydney University Handball Club.

 

O tej mocno zwariowanej historii, w której mieliśmy swój bardzo czynny udział, można przeczytać w artykule "Kroczek z 1. ligi na klubowe MŚ do Kataru".

  Handballowe_koszulki_640_2
oceń + 1 (1 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Koszulka box 2 300 nad newsletter
Czy tegoroczny sezon PGNiG Superligi K i M z powodu koronawirusa odbędzie się zgodnie z planem?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens