Zdjęcie Tygodnia
A A A
Zdjęcie tygodnia (2): Aniołki Rasmussena Drużyną Roku
13.01.2014 21:55 Źródło: inf. własna/ZPRP
komentarzy 0

Podczas Noworocznego Spotkania Rodziny Olimpijskiej nie zabrakło mocnego akcentu związanego z piłką ręczną. W kategorii „Drużyna roku 2013” uhonorowana została reprezentacja Polski kobiet, która niemal w komplecie stawiła się w poniedziałek w Centrum Olimpijskim. Decyzję o przyznaniu nagrody podjęła Kapituła Wielkiej Honorowej Nagrody Sportowej PKOl im. Piotra Nurowskiego.
 

Podziel się tą informacją na Facebooku - już teraz!


Reprezentantki Polski pysznie prezentowały się w wieczorowych kreacjach. Do Warszawy przybyły wszystkie zawodniczki czwartej drużyny Mistrzostw Świata Serbia 2013, wywodzące się z polskich klubów. Sztab szkoleniowy także stawił się niemal w komplecie, a przewodził mu oczywiście trener Kim Rasmussen.

 

Każda z naszych szczypiornistek otrzymała wspaniały bukiet róż. A drużyna została uhonorowana oryginalną statuetką. Andrzej Kraśnicki prezes PKOl i ZPRP zauważył, że polskie piłkarki ręczne obroniły w minionym roku honor gier zespołowych w naszym kraju.

- To co dziewczyny pokazały w Serbii naprawdę poruszyło wielu ludzi, wielu kibiców, którzy wcześniej nawet piłki ręcznej nie znali i stali się sympatykami tej wspaniałej dyscypliny sportu - powiedział prowadzący spotkanie Henryk Urbaś, znany z zamiłowania do piłki ręcznej.
 

Nasze handbalistki prezentują się na scenie wyśmienicie! (Fot. ZPRP)

 

Macie ciekawe zdjęcia lub video dotyczące piłki ręcznej? Podzielcie się nimi przez specjalny formularz na Handball.pl!

Gym Vibe 17 -artykuł
oceń 0 (0 głosów)
 
podziel się artykułem
0
akademia_300_369
Bransoletki 1 nad wynikami - reklama
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens