I Love Handball - Belka duza 2
Belka - przyjaciel recznej
Video Tygodnia
A A A
Video Tygodnia (26): Sasa Bosković przeszkadza w grze Norweżkom!
06.12.2012 16:52 Źródło: inf. własna
komentarzy 0

Norweska stacja telewizyjna TV2 pokazała filmik, na którym serbski szkoleniowiec Sasa Bosković łapie za koszulkę prawoskrzydłową reprezentacji Norwegii Linn Jorum Sulland. Do takiego "zagrania" doszło w czasie pierwszej kolejki meczów grupowych Mistrzostw Europy.

 

Handball.pl jest na Facebooku - dołącz do nas!

 

Czy gospodarze mogą robić wszystko, żeby wygrać mecz? Na razie norweska reprezentacja pokazała zapis wideo EHF.

 

- Moja zawodniczka powiedziała mi o tym incydencie. Była rzeczywiście zatrzymywana przez trenera Serbii. Analizowalismy to wideo wielokrotnie - powiedział dyplomatycznie Thorir Heirgeirsson, szkoleniowiec Norwegii, który nie chciał kategorycznie wypowiadać się o tym incydencie.

 

Czy Sasa Bosković zostanie ukarany za ten incydent dyscyplinarnie? Sprawa może być niewygodna dla Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej, bo Serbowie - po wycofaniu się z organizacji zawodów przez Holandię - właściwie uratowali turniej. Z drugiej jednak strony wszyscy są równi wobec przepisów gry. Gospodarze też...

 

Jest już oficjalne stanowisko serbskiej reprezentacji. Trener Sasa Bosković w wydanym oświadczeniu przeprasza za incydent, a także przyznaje, że takie zdarzenie taki incydent nie powinien się nigdy zdarzyć. Wszystko wskazuje na to, że sprawa została dyplomatycznie rozwiązana.

 

  

Masz ciekawe zdjęcia lub video dotyczące piłki ręcznej? Podziel się nim przez specjalny formularz na Handball.pl!

Koszulka box 2 300 nad newsletter
oceń - -1 (7 głosów)
 
podziel się artykułem
0
MP Kalisz 2019
Koszulka box 3 300 nad newsletter
Czy piłkarze ręczni Azotów Puławy wyjdą z grupy Pucharu EHF, w której rywalizują z THW Kiel, Fraikin BM Granollers i GOG?
Zapisz się, a będziesz otrzymywać newsy prosto
na Twoją skrzynkę e-mailową!
Wpisz swój e-mail
handball.pl © 2009 - 2010 | Created by MadKittens