Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: azoty puławy
14.03.2017 21:34 Źródło: inf. własna/Gwardia Opole/Azoty Puławy
W pierwszym meczu 22. kolejki PGNiG Superligi Gwardia Opole przegrała z Azotami Puławy. Goście do przerwy zbudowali przewagę, którą jeszcze powiększyli w drugiej połowie. Wygrana puławian nie była zagrożona.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   (...)
10.03.2017 21:47 Źródło: inf. własna/SPR Stal Mielec
Azoty Puławy odniosły zwycięstwo w "Małej Świętej Wojnie". Stal Mielec pomimo ogromnej walki i determinacji nie zdołała sprawić sensacji w 21. kolejce PGNiG Superligi i musiała uznać wyższość brązowych medalistów z poprzedniego sezonu, przegrywając 29:33.   (...)
22.02.2017 22:00 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/Azoty Puławy
W meczu 19. kolejki PGNiG Superligi Azoty Puławy podejmowały Orlen Wisłę Płock. Do przerwy nieco lepiej radzili sobie gospodarze, ale po przerwie dominowali "Nafciarze", którzy wygrali czterema bramkami.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   (...)
08.02.2017 21:36 Źródło: inf. własna/Zagłębie Lubin/Azoty Puławy
Ciekawy mecz w Lubinie w 16. kolejce PGNiG Superligi. Piłkarze ręczni Zagłębia stawili czoła trzeciej drużynie ekstraklasy. Po zaciętym meczu to Azoty Puławy mogły cieszyć się z wygranej i trzech punktów, zdobytych na wyjeździe.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
10.12.2016 19:48 Źródło: inf. własna/Azoty Puławy
Nie było niespodzianki w meczu „Azotów-Puławy” z borykającą się z kłopotami ekipą Sandry Spa Pogoni Szczecin. W świetle kamer telewizyjnych (pierwszy raz w Puławach) brązowi medaliści ostatnich rozgrywek wygrali pewnie 34:25. w meczu 15. kolejki PGNiG Superligi.   (...)
03.12.2016 22:01 Źródło: inf. własna/Piotrkowianin/Azoty Puławy