MHA - belka nowa
Wiadomości dla tagu: azoty puławy
09.12.2018 14:49 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
Niespodzianka w meczu 14. kolejki PGNiG Superligi. Zagłębie Lubin pokonało Azoty Puławy 30:28. Do przerwy gospodarze wygrywali jedną bramką.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Goście pogubili się w pierwszej akcji i skutecznie kontrę Miedziowych zakończył (...)
02.12.2018 14:29 Źródło: inf. własna/PGNiG Superliga
W najciekawszym meczu 13. serii spotkań PGNiG Superligi ORLEN Wisła Płock pokonała KS Azoty Puławy 28:17. Znakomite zawody w bramce gospodarzy rozegrał Adam Morawski.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Pierwsze minuty pojedynku należały do bramkarzy. (...)
29.11.2018 13:09 Źródło: inf. własna/ZPRP/EHF
Piłkarze ręczni Azotów Puławy poznali swoich rywali w fazie grupowej EHF Cup. Losowanie tego etapu rozgrywek odbyło się w siedzibie Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF) w Wiedniu.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Pierwsza runda fazy grupowej (...)
24.11.2018 20:44 Źródło: inf. własna/Azoty Puławy/Dziennik Wschodni
Drugi z rzędu Azoty Puławy awansowały do fazy grupowej Pucharu EHF. Wicemistrz Islandii – Selfoss – okazał się lepszy o jedną bramkę, ale w dwumeczu puławianie ograli rywali łącznie sześcioma trafieniami.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   To (...)
20.11.2018 23:09 Źródło: inf. własna