MHA - belka nowa
Wiadomości dla tagu: ehf
16.12.2018 18:56 Źródło: inf. własna/ZPRP/EHF
Historyczny sukces zanotowały piłkarki ręczne Francji. Trójkolorowe w finale mistrzostw Europy, którego areną była paryska Accor Hotels Arena, pokonały Rosjanki 24:21 (13:12). Dzięki zwycięstwu Francuzki zapewniły sobie występ na igrzyskach w Tokio.   Podyskutuj z (...)
15.12.2018 15:39 Źródło: inf. własna/EHF
Reprezentacja Polski poznała rywala w walce o awans do przyszłorocznych Mistrzostw Świata piłkarek ręcznych. Zespół trenera Leszka Krowickiego zmierzy się w dwumeczu z Serbią.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Polki losowane były z drugiego, słabszego (...)
14.12.2018 23:08 Źródło: inf. własna/EHF
Rosja i Fancja zagrają w wielkim finale 13. Mistrzostw Europy piłkarek ręcznych. Rosjanki po bardzo dobrym meczu pokonały Rumunię, a świetnie gająca w obronie Francja ograła Holandię. W meczu o 5. miejsce Norwegia rozbiła Szwecję.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
02.12.2018 16:37 Źródło: inf. własna/ZPRP
W drugiej serii spotkań EHF EURO 2018 reprezentacja Polski przegrała w Nantes z Danią 21:28 (9:11). Biało-czerwonym nie można odmówić determinacji, ale wystarczyła ona jedynie na 30 minut wyrównanej walki. Po przerwie to rywalki były zdecydowanie skuteczniejsze i kontrolowały przebieg (...)
30.11.2018 19:45 Źródło: inf. własna/ZPRP/EHF