Wiadomości dla tagu: izabela duda
28.02.2011 20:08 Źródło: Handball Polska
- Wraz z pojawieniem się na świecie Filipka, wszystko się zmieniło - mówi Izabela Duda, którą w styczniu odwiedziliśmy w norweskim Hamar. - Ta mała istotka nadała mojemu życiu wiele kolorytu i nawet gdy obudzę się w złym humorze, jedno spojrzenie na synka jest dla mnie (...)
16.01.2011 21:33 Źródło: Handball.pl
Izabela Duda po meczu Storhamar z Byasen żałowała, że miała okazję tylko w pierwszej połowie występować na parkiecie. Polka liczy na to, że jej forma będzie rosła i zapracuje na większe zaufanie trenera.     Izabela Duda: - Przykro mi, że nie dostałam szansy gry w drugiej (...)
16.01.2011 19:30 Źródło: Inf. własna
Mecz na szczycie norweskiej Postenligaen z pewności nie zawiódł nadkompletu publiczności zgromadzonej w malutkiej Prestrudhallen w Hamar. Było w nim wszystko poza zwycięstwem miejscowych, które uległy Byasen Trondheim 26:28. Izabela Duda zagrała jedenaście minut, zaliczając jedną (...)
21.09.2010 23:46 Źródło: Inf. własna