Wiadomości dla tagu: liga mistrzów
31.03.2019 18:58 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
page_1}W ćwierćfinale VELUX EHF Ligi Mistrzów zagrają piłkarze ręczni MOL-Pick Szeged. W rewanżu mistrzowie Węgier pokonali Orlen Wisłę Płock 23:16.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   To był trudny i bardzo wymagający początek spotkania. Gospodarze (...)
30.03.2019 17:58 Źródło: inf. własna/PGE Vive Kielce
W rewanżowym meczu 1/8 finału Velux EHF Ligi Mistrzów PGE Vive Kielce pokonało Motor Zaporoże 34:29. Zwycięstwo, łącznie z remisem 33:33 z pierwszego starcia tego etapu, daje kielczanom awans do ćwierćfinału rozgrywek, w którym czeka zwycięzca grupy B, Paris Saint-Germain. (...)
24.03.2019 18:19 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
W pierwszym pojedynku TOP16 VELUX EHF Ligi Mistrzów ORLEN Wisła Płock przegrała z MOL-Pick Szeged 20:22. Nafciarze byli jednak na przestrzeni całego spotkania równym przeciwnikiem dla mistrzów Węgier i w rewanżu czeka nas ciekawe widowisko.   Podyskutuj z Handball.pl na (...)
23.03.2019 19:49 Źródło: inf. własna/Kielce Handball
Niesamowicie wyrównany pojedynek zafundowali nam zawodnicy PGE VIVE Kielce i Motoru Zaporoże w pierwszym meczu 1/8 finału Velux EHF Champions League. Żadnej z drużyn nie udało się ani razu odskoczyć rywalowi na większą niż dwa trafienia przewagę, a rzutem karnym wykonywanym już po upływie (...)
03.03.2019 17:13 Źródło: inf. własna
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock awansowali do 1/8 finału EHF Ligi Mistrzów. W trzydzieści minut Nafciarze nie tylko odrobili straty z pierwszej połowy, ale również pierwszego pojedynku w ORLEN Arenie. Wygrali w Danii 27:20.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
02.03.2019 20:27 Źródło: inf. własna/PGE Vive Kielce