Salming 2
Polska MŚ 2017 M
Wiadomości dla tagu: orlen wisła płock
12.04.2017 21:42 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/MMTS Kwidzyn
W pierwszym meczu półfinałowym PGNiG Pucharu Polski ORLEN Wisła Płock pokonała na wyjeździe MMTS Kwidzyn 31:23. Taki wynik stawia "Nafciarzy" w bardzo komfortowej sytuacji przed rewanżem 10 maja w Płocku.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   (...)
08.04.2017 21:49 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/Vive Tauron Kielce
Święta Wojna znów dla Vive Tauronu. Kielczanie w meczu 26. kolejki, kończącej rundę zasadniczą, pokonali na wyjeździe Orlen Wisłę Płock 23:18 i pozstają wciąż jedynynym niepokonanym zespołem w ekstraklasie. Obie ekipy kończą sezon zasadniczy na pierwszych miejscach w swoich grupach. (...)
07.04.2017 09:37 Źródło: inf. własna/ZPRP
Vive Tauron Kielce - Gwardia Opole oraz MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock to pary półfinałowe PGNiG Pucharu Polski mężczyzn. Losowanie odbyło się dzisiaj w siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Ustalono także gospodarza finału PGNiG Pucharu Polski kobiet.   Podyskutuj z (...)
05.04.2017 21:52 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/Azoty Puławy
W ćwierćfinale Pucharu Polski “Azoty-Puławy”były tylko tłem dla wicemistrzów Polski. Orlen Wisła od początku meczu narzuciła swój styl gry i kontrolując do końca wydarzenia na parkiecie wygrała zdecydowanie 36:24.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - (...)
22.03.2017 20:32 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock/Chrobry Głogów