Wiadomości dla tagu: pgnig superliga
25.06.2018 16:53 Źródło: inf. własna/portel.pl
Na tę książkę czekali wszyscy elbląscy kibice, nie tylko piłki ręcznej. Elblążanin Michał Libuda z tysięcy artykułów prasowych, wywiadów, meczowych sprawozdań na przestrzeni 50 lat oraz własnych rozmów z osobami związanymi z elbląską piłką ręczną utkał opowieść, (...)
11.06.2018 18:39 Źródło: inf. własna/Azoty Puławy
Ogłoszenie o zakończeniu kariery zawodniczej i chwilę później o objęciu stanowiska pierwszego trenera drużyny przez Bartosza Jureckiego to główne punkty dzisiejszej prezentacji Azotów-Puławy na nowy sezon. Klub zaprezentował także nowych trzech zawodników i podziękował (...)
07.06.2018 10:27 Źródło: inf. własna
Od niedzieli wiemy do kogo trafiły Gladiatory - nagrody dla najlepszych zawodników i trenera sezonu 2017/2018 PGNiG Superligi. W gronie wyróżnionych szczypiornistów polskiej elity znaleźli się byli uczniowie gdańskiej SMS ZPRP - Mateusz Jachlewski, Arkadiusz Moryto oraz Patryk (...)
03.06.2018 19:43 Źródło: inf. własna/Vive Kielce/Orlen Wisła Płock
Piłkarze ręcznie PGE Vive Kielce znów mistrzami Polski. W wielkim finale pokonali w meczu rewanżowym Orlen Wisłę Płock 33:29. W pierwszym meczu w Płocku także lepsi byli kielczanie, którzy zasłużenie sięgnęli po złoto piętnasty raz w historii klubu.   Podyskutuj z (...)
02.06.2018 17:59 Źródło: inf. własna/Azoty Puławy/Gwardia Opole