Wiadomości dla tagu: piotrcovia
10.04.2016 19:58 Źródło: inf. własna/MKS Selgros Lublin/Piotrcovia
MKS Selgros Lublin w pełni zasłużył na grę w półfinale PGNiG Superligi. W rewanżowym meczu mistrzynie Polski rozbiły MKS Piotrcovię 35:19. Była to w pewnym sensie rehabilitacja za pierwszy ćwiercfinał, który MKS wygrał na wyjeźdzuie, ale tylko jedną (...)
02.04.2016 17:16 Źródło: inf. własna/Piotrcovia/MKS Selgros Lublin
MKS Piotrcovia stoczyła zacięty pierwszy ćwierćfinałowy pojedynek z MKS-em Selgrosem Lubin w PGNiG Superlidze. Gospodynie przegrały, ale tylko 26:27. Faworytem do awansu są jednak mistrzynie Polski z Lublina, kóre nie zwykły przegrywać przed własną publicznością...   (...)
24.02.2016 18:37 Źródło: inf. własna/portel.pl/Start Elbląg
Piłkarki ręczne Startu Elbląg nie rezygnują z walki o podium w fazie zasadniczej PGNiG Superligi. W pierwszym meczu 21. kolejki zawodniczki trenera Andrzeja Niewrzawy poknały pewnie Piotrcovię 29:21.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Piotrkowianki rozpoczęły (...)
20.02.2016 19:54 Źródło: inf. własna/MKS Selgros Lublin/MKS Piotrkowia
Nie udał się Piotrcovii mecz 20. kolejki PGNiG Superligi. Piłkarki reczne "Gieksy" przegrały z MKS-em Selgros Lubluin 17:29. Świetny mecz rozegrała brazylijska skrzydłowa Jessica Quintino.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Widziane z Piotrkowa (...)
13.02.2016 21:20 Źródło: inf. własna/AZS Łączpol Gdańsk
Olbrzymich emocji dostarczył mcz 19. kolejki PGNiG Superligi piłkarek ręcznych pomiędzy Łączpol AWFiS Gdańsk z Piotrcovią. Gdańszczanki przegrały jedną bramką 26:27.   Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy!   Jeszcze w pierwszej połowie wydawało się, że gdański (...)
18.11.2015 19:48 Źródło: inf. własna/Vistal Gdynia