Wiadomości dla tagu: spr lublin
02.03.2013 18:30 Źródło: Inf. własna / spr.lublin.pl
SPR Lublin pokonał w meczu 20. kolejki PGNiG Superligi piłkarek ręcznych Piotrcovię 38:25. Dzięki zwycięstwu podopieczne Edwarda Jankowskiego zapewniły sobie pierwsze miejsce na koniec sezonu regularnego. Brązowe medalistki przerwały Piotrcovii passę czterech zwycięstw z rzędu.   (...)
24.02.2013 19:03 Źródło: inf. własna
komentarzy 7
SPR Lublin nie obronił PGNiG Pucharu Polski. Po dramatycznym i emocjonującym spotkaniu Zagłębie Lubin pokonało obrońcę tytułu sprzed roku 26:21. Klasą samą dla siebie była Kinga Byzdra, która zdobyła piętnaście bramek. Rozgrywająca Miedziowych była najlepszą snajperką turnieju oraz (...)
23.02.2013 17:36 Źródło: inf. własna
SPR Lublin po dramatycznym meczu pokonało Ruch Chorzów 33:30 i zostało pierwszym finalistą PGNiG Pucharu Polski . Lublinianki już w pierwszej połowie wywalczyły wysokie, dwunastobramkowe prowadzenie. W drugiej części gry podopieczne Zenona Łakomego dzięki ambitnej pogoni zredukowali straty (...)
22.02.2013 11:24 Źródło: inf. własna
Już w najbliższy weekend w Hali Sportowo-Widowiskowej "Gdynia" odbędzie się turniej Final4 o PGNiG Puchar Polski. Atrakcyjna formuła rozgrywek powinna zachęcić kibiców do pojawienia się na tym sportowym widowisku. Trudno jednoznacznie wskazać na faworyta. Według opinii (...)
17.02.2013 18:45 Źródło: Inf. własna / spr.lublin.pl