Wiadomości dla tagu: spr tarnów
17.11.2019 14:40 Źródło: inf. własna
W meczu kończącym 11. serię PGNiG Superligi gdańskie Wybrzeże pokonało u siebie Grupę Azoty Tarnów 25:22. Przez trzy kwadranse ton grze nadawali goście. Zryw podopiecznych Thomasa Orneborga w ostatnich piętnastu minutach dał gospodarzom niezwykle cenne trzy punkty.   Podyskutuj z (...)
04.03.2015 19:44 Źródło: inf. własna/Orlen Wisła Płock
Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock bez najmniejszych problemów awansowali do turnieju finałowego Pucharu Polski. "Nafciarze" w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym rozbili pierwszoligowy SPR Tarnów 45:23.    Podyskutuj z Handball.pl na Facebooku - zapraszamy! (...)
25.02.2015 19:33 Źródło: inf. własna/SPR Wisła Płock